Edit

Hakkımızda

Harmony Evde Fizik Tedavi, kapsamlı ve kişiye özel programlarla hastane bazlı evde fizik tedavi hizmeti sunmaktadır. Ekibimiz uzun yıllara dayanan pratik deneyime ek, fizyoterapistlerimiz çoğu özel uygulama alanlarında eğitim almış ve sertifikalandırılmıştır. Tek bir amacımız var; sizi en iyi sağlık durumuna en kısa sürede geri dönmenizi sağlamak. Harmony ”İnsanın hayatla uyumu”.

İletişim

Yalova Evde Fizik Tedavi – Yalova Evde Fizyoterapi Hizmeti

Etiket: yalova özel fizik tedavi

 Yalova Evde Fizik Tedavi – Yalova Evde Fizyoterapi Hizmeti

Yalova Evde Fizik Tedavi – Yalova Evde Fizyoterapi Hizmeti

Yalova Evde Fizik Tedavi  Yalova Evde fizik tedavi hizmetimiz başlamıştır. Uzun yıllara dayanan tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Yalova Evde Fizyoterapi hizmeti hareket kabiliyetini yitirmiş ya da yatağa bağımlı hale gelmiş her hastanın ihtiyacı olan bir hizmettir. Ayrıca pandemi dolayısıyla evde fizik…

Bültene
Abone Olun

* Bültenimize abone olarak güncel tedaviler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Harmony Evde Fizik Tedavi, kapsamlı ve kişiye özel programlarla hastane bazlı evde fizik tedavi hizmeti sunmaktadır. Ekibimiz uzun yıllara dayanan pratik deneyime ek, fizyoterapistlerimiz çoğu özel uygulama alanlarında eğitim almış ve sertifikalandırılmıştır. Tek bir amacımız var; sizi en iyi sağlık durumuna en kısa sürede geri dönmenizi sağlamak.
Harmony ”İnsanın hayatla uyumu”

Çalışma Saatleri

Pazartesi : 08.00 - 22.00
Salı : 08.00 - 22.00
Çarşamba : 08.00 - 22.00
Perşembe : 08.00 - 22.00
Cuma : 08.00 - 22.00
Cumartesi : 08.00 - 22.00
Pazar : 10.00 - 18.00