Harmony’nin sıradan bir şirket olmadığını ilk söyleyen bizler değiliz. Bazı şirketler bizim büyümemiz yüzünden kapatılabilir. Fakat fizyoterapistler, hastalar, klinisyenler ve şirket üyeleri için en ileri görüşlü liderlerden biri olarak, şikayetçi olmak bizim işimiz değil.

Harmony, hastalar üzerinde değişime yardım eden ve umut veren bir merkez olmaktan gurur duymaktadır. Kadromuz kıyıdan kıyıya yayılsa da, her gün her evde birbirimizi geliştirmeye ve hastalarımızın en iyi şekilde sağlıklarına geri dönmelerine yardımcı olmak için ortak bir misyonda bir araya geldik.

Bunlar çok ciddiye aldığımız sorumluluklardır. Hasta evine gitmek, tedavi etmek ve yenilik yapmak, bunlar bize doğru ekibi açar. Bu yüzden diğerlerinden sıyrılmaya hazırsanız, bugün iş başvurusunda bulunun. Hem hasta evinde hem de dışarıda ilham verici, liderlik etmenin ve kalıcı bir fark oluşturmanın nasıl olduğunu deneyimlemeye hazırlanın.

Harmony Ekibi, Evde Fizik Tedavi harika bir yer olarak onaylanmaktan gurur duyuyor!

Samimi ve cesaret verici bir ortamda en yüksek kalitede tedaviyi sunarak beklentileri aşmayı taahhüt ediyoruz. Bunu tutkulu, adanmış, enerjik ve sadece hastalarımız için değil, kendileri için beklentileri aşma arzusu olan olağanüstü bir ekiple başarıyoruz. Tüm ekip üyelerinin, Harmony’nin vizyonu ve temel değerleri ile şirketin kimliği ve başarısındaki rolleri hakkında net ve kararlı bir anlayışa sahip olduklarından emin olun.

Aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.