Hakkımızda

İşimizi ve itibarımızı yıllar boyunca yüzlerce hastaya şefkatli ve profesyonel tedavi etme ilkelerine dayandırdık. Doktorlar, hastane personelleri, diğer sağlık profesyonelleri ve en önemlisi aileler bize gelir, çünkü evde fizik tedavide en güvenilir isimlerden biriyiz.

Evimiz, Olması Gereken En İyi Yerdir Aslında, Sağlıklı Olduğu Sürece.

Harmony Evde Fizik Tedavi, evde sağlanan tamamlayıcı bakım ve rehabilitasyon servisidir. Evde rehabilitasyon servisimiz, uzun zamandır yaşadığınız sağlık probleminizi yönetmenize veya yeni oluşmuş bir hastalıktan, ameliyattan, kazadan veya sağlık durumunuzdaki bir değişiklikten kurtulmanıza yardımcı olmaya odaklanır.

Misyonumuz

Evinizin rahatlığında, kişisel durumunuza ve kişiye özel sağlık ihtiyaçlarınıza karşı hassas kalmanızı sağlamak için size kaliteli, kapsamlı ve şefkatli bir hizmet sunmaktır.

Bağımsız hareket etmeyi en üst seviyeye çıkarmak ve yeni oluşabilecek sağlık sorunlarını azaltmak için; hastalar, aile üyeleri, fizyoterapistler tarafından geliştirilen tedavi planına göre hizmet veriyoruz. Bu sürece aile üyeleri ve bakıcılar da katılabilirken, tanıdık bir çevrede güvende kalabilirsiniz. Ciddi bir hastalık sonucu oluşan yatağa bağımlı hastaların fiziksel, ağrı ve denge problemlerinin giderilmesine, kronik bir hastalığın oluşturduğu tüm fiziksel sorunların tedavisine ya da ameliyattan sonra günlük yaşama kavuşana kadar yanınızdayız. Bütün bu hizmeti sunan yetenekli ve deneyimli uzman fizyoterapistlerimiz evinizde destekleyici ve iyileştirici bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur.

Uzman ve fizyoterapist ekibimiz, yaşam kalitenizi arttırmak ve iyileşmeye giden yolda istenmeyen hastane ziyaretlerini önlemek için çalışır. Lisanslı fizyoterapistlerimiz, aşağıdakiler dahil kendi evinizin rahatlığında şefkatli bir tedavi sağlar:

Hastalık yönetimi

Hastanın ağrı problemlerinin çözülmesi

Hastanın ev içinde rahat hareket edebilmesi

Hastanın kişisel ihtiyaçlarının karşılaması

Hasta yer değişiminin güvenliğinin sağlanması

Hastalık değerlendirmesi ve öğretimi

Ameliyat sonrası tedavi

Banyo ve kişisel bakım için hasta ve yakınının eğitimi

Her ziyaretimizde durumunuz ve hastaneye gitme riskiniz hakkındaki değerlendirmeler

Hastalık, yaralanma veya ameliyattan kurtuluyorsanız, uzman fizyoterapist ekibimiz evinizde güvenli, destekleyici ve profesyonel bir ortam oluşturacaktır. Evde fizik tedavi hizmeti sunumumuzda en yüksek kalite standartlarını korumaya söz veriyoruz.

Görevimiz

Hastalarımızı ve ailelerini daima klinik mükemmellik, olağanüstü hizmet ve kaliteli bakım sağlayarak hizmet vermek.

Vizyonumuz

Harmony Evde Fizik Tedavi her gün başka bir hayata ışık tutuyor.

Bizi farklı kılan nedir?

Size en iyi deneyimi vermek ve hızlı sonuçlar almak için çalışıyoruz. Kişiselleştirilmiş tedavi planları ve egzersiz reçetesi yapıyoruz ve tedavi için tüm yaklaşımlara uygun tek bir boyut bulunmadığına inanıyoruz. Ağrılarınızı ortadan kaldırmanıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Memnuniyet garantisi

Size sunduğumuz hizmetten memnun değilseniz, bu tedavinin ücretini kendimiz ödeyeceğiz. Çünkü mutlu müşterilerimizle çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Uzmanlarımızla Tanışın

Ekibimiz her biri lisanslı ve alanında uzmanlaşmış Fizyoterapistler tarafından oluşmaktadır.

Abdulkadir TURAN

Fatma AKDOĞAN

Çiler TOKUŞ

Hasan TEMOÇİN